Bierzmowanie – Akademia Wiary

W ramach nowej wersji „Szkoły życia z Bogiem – przygotowanie do bierzmowania” będą gotowe materiały dla uczestników.

przygotowanie-do-bierzmowaniaBędzie można nabywać komplety dla 20 kandydatów. W ramach kompletu będzie skoroszytowa, kolorowa okładka z metalowym wąsem do wpinania kartek i zestaw ośmiu katechez, w formie luźnych kartek – zgiętych i z gotowymi dziurkami. Te kartki są do rozdawania po każdym spotkaniu. Nieobecni powinni je odebrać w kancelarii czy innym umówionym miejscu.

W materiałach jest streszczona katecheza, zadania do domu, zawsze trzeba coś napisać. Są też pytania, z jakimi się spotka kandydat na następnym spotkaniu.

Nowością jest dostęp do specjalnej strony internetowej, gdzie kandydat może sobie katechezę obejrzeć. Ma to znaczenie szczególnie dla tych, którzy z jakiejś racji nie byli na spotkaniu.

Jest bezpośredni link do strony, jest hasło (strona jest zabezpieczona hasłem, by sprytniejsi kandydaci nie wybiegali do przodu), jest też kod QR dla smartfoniarzy i tableciarzy.

Obejrzyj jak to wygląda:

I sam sprawdź na swoim komputerze, smartfonie czy tablecie

q1Katecheza 1 Cztery kroki do Miłości!

http://akademiawiary.pl/b1

hasło: ania12

5 thoughts to “Bierzmowanie – Akademia Wiary”

  1. Gratuluję stworzenia takiej platformy z przygotowaniem do bierzmowania. Myślę, że idealny pomysł jest z tym dostępem do nagranych katechez w internecie, bo wtedy mają szanse skorzystać też osoby które nie były na tej katechezie. Pozdrawiam.

  2. Gratuluję Księdzu tego pomysłu z przygotowaniem do bierzmowania. Byłbym zainteresowany około 60 sztukami materiałów czyli 3 komplety.
    Mam pytanie odnośnie katechezy i spotkań w małych grupach. Jaki Ks. proponuje czas od wygłoszenia katechezy do spotkania w grupie z młodzieżą? I kolejny czas do następnej katechezy.

  3. Pracowałem na poprzedniej wersji materiałów: młodzież była bardzo zainteresowana. Mieli czasem problem z odtworzeniem w domu nagrania lub wydrukowaniem materiałów. Ta wersja to kolejny krok naprzód. Gratuluję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *